У Польщі технічні експерти з радіочастотного менеджменту Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словаччини провели четверте засідання Північно-європейського форуму (NEDDIF) з питань впровадження цифрового девіденту (NEDDIF).

 

Серед запрошених були й посланці радіочастотних органів України, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

 

Український державний центр радіочастот представляв заступник начальника управління науково-методичного забезпечення Анатолій Тичинський.

 

На форумі обговорені результати проведених в країнах–учасниках форуму досліджень та випробувань з визначення критеріїв захисту засобів повітряної радіонавігаційної рухомої служби (ПРНС) від засобів функціонування обладнання стандарту LTE.

 

В ході заходу представник від України ознайомився з регуляторними та технічними аспектами впровадження технології LTE  в країнах Євросоюзу, взяв участь в обговоренні пропозицій щодо змісту координаційних процедур і значень захисних критеріїв для ПРНС, що мають бути включені до майбутніх міжнародних угод.

 

Крім того, він надав на розгляд учасників форуму результати нещодавно проведених в Україні натурних випробувань з визначення захисних критеріїв для ПРНС та виклав пропозиції до напрямів проведення наступних досліджень.

 

В ході заходу Анатолій Тичинський також мав можливість поспілкуватися з представниками органів управління використанням радіочастотного ресурсу, науково-дослідних закладів та обмінятися з ними досвідом щодо укладання двосторонніх угод з міжнародної координації використання смуги частот 790-862 МГц для наземних систем, проведення конверсії і ефективного використання цієї смуги радіочастот у виробничій діяльності УДЦР.

Start typing and press Enter to search