24 березня 2010 року під головуванням члена НКРЗ Володимира Олійника відбулося засідання Науково-технічної ради за участі членів НКРЗ, працівників НКРЗ, ДІЗ, УДЦР, Державної адміністрації зв’язку, фахівців наукових установ та підприємств, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій – повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

У ході засідання розглянуто результати виконання комплексу науково-дослідних робіт щодо тарифного регулювання в сфері телекомунікацій України, здійсненого в ініціативному порядку ТОВ «Телекомунікації без меж», та «Методику аналізу електромагнітної сумісності для вирішення задач присвоєння частот РЕЗ фіксованої служби», розроблену Робочою групою УДЦР.

 

За результатами обговорення було прийнято рішення взяти до відома результати виконання комплексу науково-дослідних робіт щодо тарифного регулювання в сфері телекомунікацій України та рекомендувати продовжити дослідження з метою отримання окремих методик.

 

Учасники засідання схвалили «Методику аналізу електромагнітної сумісності для вирішення задач присвоєння частот РЕЗ фіксованої служби» та рекомендували НКРЗ схвалити її та направити на затвердження до ЦОВЗ.

Start typing and press Enter to search