Стан та завдання кадрової роботи в УДЦР та філіях обговорено під час дводенної наради, що відбулася нещодавно, з працівниками, відповідальними за добір та розстановку кадрів.

 

Перед учасниками наради виступив начальник Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк. Він, зокрема, відзначив, що пишається колективом, який зараз створений в УДЦР і філіях. Тут працюють фахівці дуже високого рівня. Понад 80 % працівників Центру „Укрчастотнагляд” мають вищу освіту. Деякі спеціалісти просто є унікальними в Україні.

 

Павло Слободянюк також наголосив на необхідності не тільки підготовки дієвого резерву на заміщення посад керівників, а й на покращенні добору на роботу в УДЦР та філії талановитих молодих людей, створенні їм належних умов для кар’єрного росту. Адже від молоді, яка прийде до нас найближчим часом, наголосив начальник Центру, буде залежати майбутнє нашого підприємства.

 

В доповіді заступника начальника відділу кадрів Центру „Укрчастотнагляд” Галини Голованової дано об’єктивну оцінку стану кадрової роботи на підприємстві та у філіях, розглянуто основні недоліки та шляхи їх усунення. Значну увагу приділено питанням дотримання кваліфікаційних вимог та правил внутрішнього трудового розпорядку.

 

Учасники наради були ознайомлені з юридичними аспектами при роботі з персоналом, відповідальністю за порушення правил трудового законодавства, порядком розгляду трудових спорів. До присутніх також були доведені особливості ведення обліку персоналу, особових справ та трудових книжок, застосування законодавства про відпустки.

 

Під час наради розглянуті питання, пов’язані з кадровим діловодством, особливостями організації документообігу в загальному діловодстві, проведенням атестування, навчанням та підвищенням кваліфікації працівників, стимулюванням роботи персоналу тощо.

 

Учасники наради обмінялись досвідом роботи з персоналом, провели консультації з керівниками структурних підрозділів УДЦР.

Start typing and press Enter to search