Вчора в Українському державному центрі радіочастот відбулась спільна нарада представників  Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Державної інспекції зв’язку, УДЦР, Департаменту зв’язку МВС України  та його регіональних філій, під час якої розглянуто питання здійснення  державного нагляду за користуванням радіочастотного ресурсу та питання запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку.

 

Учасники наради обговорили сучасний стан боротьби з порушниками законодавства в галузі зв’язку, поділилися досвідом організації взаємодії структурних підрозділів ДІЗ, УДЦР та МВС України у запобіганні, виявленні та припиненні правопорушень  у цій галузі, визначили шляхи розв’язання існуючих проблем, оглянули комплекси радіомоніторингу.

 

За результатами наради прийнято відповідне рішення, спрямоване на покращення взаємодії у боротьбі з порушеннями законодавства у галузі зв’язку.

 

У нараді взяли участь член НКРЗ Володимир Звєрєв, начальник ДІЗ Микола Ткаченко та начальник Департаменту зв’язку МВС України Сергій Деконенко. УДЦР представляв перший заступник начальника Євген Хаіров.

Start typing and press Enter to search