2012-12-20_01

Авторами довідника є начальник Українського державного центру радіочастот кандидат технічних наук Павло Слободянюк та начальник відділу методичного забезпечення УДЦР кандидат технічних наук Вадим Благодарний.

У довіднику всебічно розглянуто основні параметри, характеристики та властивості радіотехнічних сигналів, особливості розповсюдження радіохвиль різних діапазонів, методи доступу до середовища передавання даних, методи низькочастотної та високочастотної модуляції аналогових та цифрових сигналів, принципи котирування інформації тощо. Коротко викладені основні методи радіомоніторингу, радіоконтролю, вимірювання параметрів радіосигналів та пеленгації джерел радіовипромінювань. Особливу увагу приділено питанням радіомоніторингу новітніх цифрових радіотехнологій.

В книзі також викладені основні положення теорії антен, наведені приклади конструкцій телекомунікаційних і моніторингових антен. Чимало місця присвячено новим сучасним радіотехнологіям DVB-T2, UMTS, LTE тощо.

Автори також докладно виклали у виданні зміст заходів з радіочастотного менеджменту і радіомоніторингу, які здійснював Український державний центр радіочастот в рамках забезпечення проведення фінальної частини 14-го чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.

Книга розрахована на спеціалістів, що працюють у сфері телекомунікаційних систем, а також фахівців з радіочастотного контролю і радіомоніторингу. Довідник буде корисним розробникам і виробникам обладнання та апаратно-програмних комплексів радіомоніторингу, студентам радіотехнічних спеціальностей вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю „Радіочастотний моніторинг”, а також тим, хто цікавиться питаннями організації сучасного радіозв’язку та радіомоніторингу.

Start typing and press Enter to search