Сьогодні, 30 листопада, відбудеться 11-те засідання Північно-Східного форуму  з імплементації цифрового дивіденду (NЕDDІF).

До участі у заході запрошені представники адміністрацій держав-членів NЕDDІF – Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Австрії, Румунії Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словаччини.

Серед тих, хто був запрошений на форум в якості спостерігачів, є й делегація від України. Вона представлена технічними експертами Департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот.

Як і на засіданні Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF), яке відбулося 23-25 листопада 2016 року у Будапешті, учасники Північно-Східного форуму  планують обговорити низку питань щодо регіональних підходів й пропозицій з можливого перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення і внесення змін до частотного Плану GE06 без подальшого використання смуг радіочастот І-го та ІІ-го цифрових дивідендів.

Члени української делегації налаштовані продовжити обговорення з колегами варіанту перепланування частотних виділень Плану GE06 в Україні, який раніше був представлений в рамках засідання SEDDIF у Будапешті.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

 

Start typing and press Enter to search