Про це повідомила начальник Центральної філії УДЦР, підсумовуючи результати засідання Спільної координаційної комісії із запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, яке відбулося днями у Дніпропетровську.

За словами Валентини Весни, це перше засідання Комісії в цьому році.  На ньому, зокрема, узгоджувалися питання координації дій учасників, відпрацьовувався оперативний план робіт, розподілялися обов’язки серед членів комісії, визначалися сили та засоби, які планується залучити в ході виконання завдань. На засіданні було також підбито підсумки роботи комісії за 2015 рік.

Коментуючи прес-службі УДЦР результати роботи Спільної координаційної комісії Валентина Весна відзначила, що ефективність роботи СКК значно зросла. В ході минулорічних спільних оперативних заходів за участі фахівців філії, відділу державного нагляду ДДН НКРЗІ та співробітників правоохоронних органів вдалося припинити дію 162 незаконно діючих пристроїв на Дніпропетровщині та 151 пристрою на Донеччині.

На розгляд Комісії також передано факти експлуатації 191 незаконно діючого РЕЗ, виявлені спеціалістами з радіочастотного контролю Дніпропетровського та 166 НДП РЕЗ  Донецького відділів Центральної філії УДЦР.

«Зростання обсягів «сірого ринку» послуг доступу до Інтернет, свідчить про те, що  власники РЕЗ не виявляють великого бажання працювати в законодавчому полі України, відчувають безкарність за свої дії. Тому протидія порушникам використання радіочастотного ресурсу країни має бути більш жорсткою», – наголосила  начальник Центральної філії Валентина Весна.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search