Генеральний директор Українського державного центру радіочастот Валентин Резніченко відзвітував про 100 днів роботи на займаній посаді.

Для більш відвертого спілкування він запросив до підприємства представників телеком-операторів, регуляторних органів, розробників та імпортерів продукції телекомунікаційної сфери, представників засобів масової інформації.

На початку зустрічі Валентин Резніченко відзначив, що, прийнявши компанію в економічно та політично нестабільній ситуації в Україні перед керівництвом постало завдання зберегти одне з кращих підприємств галузі.

– Головне полягало в тому, – відзначив генеральний директор, – щоби не втратити динаміку розвитку підприємства, зберегти попередні показники та рівень доходності, тільки після цього почати будувати плани на майбутнє, залучаючи до цього процесу кожного працівника.

За словами Валентина Резніченка, новому керівництву вдалося поєднати досвід роботи співробітників УДЦР, посилити його досвідом роботи, запозичених в приватних компаніях.

– Ми змогли взяти краще із напрацьованого та привнесли в команду як нових професіоналів, так і розробили нові механізми роботи, – додав він.

За перші 100 днів роботи керівництво здійснило такі кроки:

Перше. Укрупнені ключові регіональні центри УДЦР за рахунок злиття філій. На даний час їх нараховується 6. При цьому збережено якість обслуговування та кількість технічних спеціалістів.

Друге. Завершується реструктуризація відділів і структурних підрозділів, що дозволить виконати необхідний об’єм робіт при зменшенні штату на 15%.

2014-11-12-01

Третє. Для ефективного використання засобів підприємства, з урахуванням досвіду провідних закордонних компаній, створено внутрішній комітет з конкурсних торгів, який вже зараз приступив до виявлення потенціальних постачальників послуг на 2015 календарний рік.

Четверте. Для чіткої оцінки ефективності роботи на підприємстві оголошено тендер на аудит фінансово-господарської діяльності однією з світових аудиторських компаній, що дозволить скорегувати стратегію роботи на 2015 рік, виходячи з отриманих висновків та рекомендацій.

П’яте. Переглянуто та доповнено сучасними нормами колективний договір із співробітниками підприємства, що позитивно позначиться на умовах охорони праці та питаннях соціальної захищеності працівників.

Шосте. Вжито заходів, пов’язаних з безпекою працівників підприємства, які виконують трудовий та громадянський обов’язок у зоні антитерористичної операції.

Сьоме. Один із структурних підрозділів УДЦР отримав сертифікат відповідності Британської Сертифікаційної Ради по Телекомунікаціям (Britishrj Approvals Board for Telecommunications), що дозволить УДЦР більш ефективно пропонувати свої послуги на закордонних ринках.

Восьме. Розроблено комплект заявочних документів та подана заявка для внесення (реєстрації) Центру сертифікації УДЦР до Бази даних лабораторій МСЭ-T, як лабораторії з тестування та сертифікаційного органу.

Дев’яте. Підписано контракт на використання Центру сертифікації УДЦР в якості бази для випробувань продукції світового лідера з виробництва електроніки компанії Samsung.

Десяте. На 62% збільшена кількість випробувань, оформлена та видана відповідна кількість протоколів.

Одинадцяте. Продовжена робота зі всіма ключовими діючими мобільними операторами з оцінки якості роботи мереж, що в черговий раз підтверджує ефективність та технічну оснащеність підрозділів Центру.

Дванадцяте. Відповідно до прийнятих НКРЗІ рішень про обов’язкове опублікування технічних характеристик якості послуг Інтернет операторами, УДЦР провів низку структурних і технічних змін.

2014-11-12-02

Валентин Резніченко також поділився з присутніми новими напрямками діяльності, які дозволять УДЦР більш впевнено дивитися у майбутнє. Для цього є відповідні ресурси та можливості.

Перша з них – це більш активна робота із закордонними ринками. Адже, на погляд керівника, технічний та фаховий потенціал, який би дозволяв виконувати найскладніші завдання, поки що носить ситуативний характер і в повній мірі не використовується.

Друге. Покращення роботи з кінцевим користувачем. Тут особливу увагу буде приділено питанням інформування громадян про особливості функціонування різних РЕЗ, побутової техніки, а також нюанси, пов’язані із захистом прав споживачів цієї продукції.

Враховуючи суспільне значення цих напрямків, Валентин Резніченко представив наступні ініціативи.

УДЦР налаштований провести широку роз’яснювальну компанію серед громадян про роботу базових станцій, особливості їх встановлення та функціонування, а також вплив антен базових станцій мобільних операторів на інші РЕЗ, а також на здоров’я людей.

Ще одна з ініціатив стосується вимірювання SAR. Ця тема пов’язана з побоюванням громадськості того, чи не можуть ці пристрої негативно впливати на здоров’я людини. Щоб розвінчати ці хвилювання, фахівці УДЦР інформуватимуть громадян про дослідження у цій сфері.

В УДЦР сподіваються, що ініціативи будуть корисними не тільки підприємству, але й всім гравцям телекомунікаційного ринку.

Start typing and press Enter to search