Про це в коментарі прес-службі УДЦР заявив Голова Комітету з конкурсних торгів, виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

За словами Вадима Гулька, УДЦР повністю готовий працювати у новій системі закупівель PROZORO, яка з 1 серпня стала обов’язковою до використання по всій Україні.

«Переконаний,що рішення керівництва УДЦР про переведення у 2015 році усіх допорогових закупівель на систему PROZORO було абсолютно вірним. Якщо 25 допорогових аукціонів зекономили держпідприємству 225 тисяч гривень, то повний перехід на систему PROZORRO може зберегти УДЦР у 2016 році декілька мільйонів гривень», – наголосив Вадим Гулько.

Він нагадав, що у минулому році УДЦР одним з перших серед державних підприємств приєднався до системи PROZORRO та перевів внутрішнім наказом на цю систему усі допорогові закупівлі, добре освоїв електронні торги, навчився  працювати у самій системі.

До повного переходу на нову систему закупівель, добре підготувалися й відповідні фахівці. Так, на початку липня, в УДЦР відбувся семінар з питань застосування Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення надпорогових закупівель через систему державних закупівель PROZORRO, який провели досвідчені експерти у сфері державних закупівель.  Семінар відвідало понад 100 фахівців структурних підрозділів. За допомогою відеоконференцзв’язку консультацію спеціалістів отримали й фахівці регіональних філій державного підприємства.

Вадим Гулько висловив переконання, що від повного переходу усіх державних підприємств на систему закупівель PROZORRO, отримають користь як держпідприємства, так і учасники закупівель.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search