Впровадження послуги перенесення номера при зміні оператора (MNP) затягується на невизначений термін у зв’язку із закінченням терміну укладення договору з переможцем тендеру – компанією “Ес Ай Центр”, передбаченого законом про державні закупівлі.

Про це сьогодні, 9 серпня заявив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько на спільній з компанією «Ес Ай Центр» прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

«Згідно з законом про держзакупівлі договір повинен бути укладений у 30-денний строк з дати акцепту. Цей термін закінчився 25 червня», – зазначив виконавчий директор УДЦР.

Нагадаємо, що лише 20 липня 2016 року, майже через місяць після кінцевої дати на укладення договору, Київський апеляційний господарський суд скасував Ухвалу Господарського суду міста Києва, якою було заборонено укладати договір з компанію «Ес Ай Центр».

Щоб розв’язати цю правову колізію та скоротити вимушену затримку з впровадженням послуги з перенесення номерів власник компанії «Ес Ай Центр» Дмитро Зарахович заявив, що подаватиме позов до УДЦР, з метою дозволити Українському державному центру радіочастот підписати договір на впровадження послуги MNP.

На думку виконавчого директора УДЦР це єдине правильне рішення у цій складній юридичній ситуації.

«Якщо судом буде прийнято рішення стосовно продовження терміну для підписання договору, то для найскорішого впровадження MNP в Україні УДЦР готовий його виконати, тому що об’єктивно підстави для цього є», – заявив Вадим Гулько.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search