Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

Він, зокрема, зазначив, що нещодавня зустріч з представниками Інтернет Асоціації України  стала предметом обговорення широкого кола питань, вирішення яких сприяли б дерегуляції та розвитку бізнесу в сфері телекомунікацій.

Черговим кроком, який би допоміг більш динамічному розвитку телекомунікаційної галузі є перегляд калькуляцій у бік зменшення на відшкодування витрат пробігу спеціального автотранспорту УДЦР до місця виконання робіт, пов’язаних з вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, та у зворотному напрямку.

«Ми розуміємо, що економічно це невигідно для УДЦР, проте, враховуючи державні інтереси розвитку ІТ–сфери, менеджмент підприємства свідомо ухвалив рішення про зменшення більш ніж удвічі вартості відшкодування витрат на пробіг автотранспорту до місця проведення робіт з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж та у зворотному напрямку, яка тепер становить 6,62 грн. за 1 км. пробігу», – наголосив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

Він також повідомив, що нову калькуляцію на відшкодування витрат пробігу автотранспорту УДЦР до місця виконання робіт та у зворотному напрямку запроваджено з 4 травня 2016 року.

Слід зазначити, що це вже не перший крок з боку УДЦР назустріч учасникам ринку телекомунікацій. Зокрема, спрощено узгодження частотних присвоєнь та оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ, скорочено терміни розгляду заявочних документів, знижено тарифи на роботи (послуги) пов’язані з користуванням РЧР та вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж.

Ще одним яскравим прикладом такої взаємодії є  впровадження нової процедури розгляду заяв на швидке усунення завад, а також порядок інформування про наявні абонентські РЕЗ, що дозволить операторам підтримувати власний облік дозвільних документів по експлуатації РЕЗ, скоротить час їх опрацювання.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search