2 березня у Києві відбулося засідання Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України, на якому розглядалися скарги компаній «Ес Ай Центр» та «Т4В» до державного підприємства «Український державний центр радіочастот» стосовно результатів конкурсних торгів на впровадження послуги MNP в Україні.

Коментуючи підсумки першого засідання Антимонопольного комітету України Голова Комітету з конкурсних торгів держпідприємства Вадим Гулько зазначив, що Колегія АМКУ відмовила у задоволенні скарги польській компанії «Т4В».

«Сьогодні в АМКУ підтримали всі клопотання Українського державного центру радіочастот стосовно скарги компанії «Т4В», що свідчить про абсолютну законність ухвалених нами рішень по конкурсу з впровадження послуги MNP», – заявив Вадим Гулько.

На його думку, цьому також посприяла визначена керівництвом держпідприємства політика абсолютної прозорості та відкритості, із запрошенням представників ЗМІ, громадських організацій та онлайн-трансляцією усіх етапів конкурсних торгів.

«Саме завдяки відеозапису засідання Комітету з конкурсних торгів УДЦР від 25 січня 2016 року члени Колегії АМКУ переконалися, що польська сторона була присутня на цьому засіданні, де і отримала повну і вичерпну інформацію, про те хто став переможцем цього тендеру», – наголосив Вадим Гулько.

Що стосується компанії «Ес Ай Центр», то він повідомив, що нічого нового з того, що лунало на прес-конференції цієї компанії представники УДЦР не почули.

«Нічого нового «ЕсАйЦентр» на сьогоднішньому засіданні не продемонстрував, а в деяких моментах тільки підтвердив нашу правоту, тому, чесно кажучи, ми розраховували, що сьогоднішнє рішення АМКУ вже розблокує процес впровадження MNP в Україні», – зазначив Вадим Гулько.

Слід відмітити, що Колегією АМКУ було ухвалено рішення про перенесення розгляду скарги компанії «Ес Ай Центр» на 18 березня 2016 року.

Отже, знову все затягується і відкладається на невизначений термін, хоча за попередніми планами вже 1 квітня ц.р. в Україні мала розпочатися тестова експлуатація послуги з перенесення номерів мобільних телефонів, якої чекають від операторів їх абоненти, а від України – Європейський Союз.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search