Нещодавно у Києві відбулася Всеукраїнська галузева селекторна нарада, на якій було підбито підсумки роботи підприємств галузі зв’язку в рамках Всесвітнього дня охорони праці, що проходить під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

В коментарі прес-службі УДЦР виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько повідомив, що менеджмент підприємства робить все необхідне, щоб робоче місце працівника не стало осередком професійних ризиків та захворювань. Всі управлінські рішення керівництва підприємства спрямовані на побудову чіткої системи управління охороною праці та забезпечення в кожному структурному підрозділі і на кожному робочому місці безпечних умов праці, що й отримало позитивну оцінку з боку керівництва Профспілки працівників зв’язку України.

«Суттєві інвестиції в заходи з безпеки і гігієни праці та щоденна профілактична робота з персоналом – кращий спосіб боротьби з нещасними випадками та професійними захворюваннями на виробництві. Все це неухильно виконується відповідно до Колективного договору, укладеного між адміністрацією та профспілкою підприємства, а тому вже протягом останніх 6-ти років в УДЦР немає серйозних порушень у сфері охорони праці», – наголосив виконавчий директор підприємства Вадим Гулько.

За його словами, для досягнення встановлених нормативів гігієни праці і виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, попередження виробничого травматизму, професійних захворювань підприємством протягом 2014-2015 років виділено понад 2,8 млн. грн. З розрахунку на кожного працюючого у 2015 році це становить 1332 гривні, що майже на 60 гривень більше у порівнянні з 2014 роком.

Найбільше коштів підприємства було спрямовано на проведення медичних оглядів (151 300 грн.), передрейсових оглядів водіїв (199 400 грн.), забезпечення робочих спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту (187 202 грн.), а також на навчання працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою (93 400 грн.).

Вадим Гулько також повідомив, що за значний особистий внесок у вдосконалення роботи з охорони праці, п’ятьох працівників УДЦР відзначено Почесними грамотами профспілки працівників зв’язку України.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 2016-05-20-ps1

Start typing and press Enter to search