Про це прес-службі УДЦР заявив директор з адміністративних питань, голова Комітету з конкурсних торгів підприємства Вадим Гулько, коментуючи текст сюжету програми «Наші гроші», який отримав на погодження.

«Мої сподівання на те, що після майже двохгодинної розмови з журналісткою програми «Наші гроші» надані пояснення з точки зору норм законодавства про державні закупівлі та логіки дій Комітету з конкурсних торгів УДЦР будуть сприйняті та враховані, виявилися марними», – наголосив Вадим Гулько.

Він також зазначив, що вже з перших хвилин інтерв’ю про впровадження послуги MNP в Україні зрозумів, що у автора сюжету вже давно визрів свій сценарій, від якого вона не відступить і це інтерв’ю не більше ніж формальність, якої треба дотриматися, щоб буцімто були представлені всі сторони конфлікту.

«Журналіст тебе начебто не чує. Навіть коли наводяться приклади маніпуляції з вартістю технічної підтримки MNP компанії «ЕсАйЦентр», яка в першому тендері зазначає вартість такої підтримки в 220 тис.дол.США на один рік, а в повторному тендері, коли вартість технічної підтримки стає складовою критерію найнижчої ціни, ця компанія  пише, що така підтримка системи вже коштує нуль гривень, бо це нібито ліцензійна умова її іноземного вендора компанії Teletech. Хоча за два місяці їх цінова пропозиція зросла майже на 14 млн.грн.», – говорить голова Комітету з конкурсних торгів УДЦР.

Він також відзначив, що були сподівання на те, що в сюжеті пролунає альтернативна «ЕсАйЦентру» точка зору третьої сторони – польської компанії «Т4В» стосовно реальної вартості самого проекту.

«Після запису інтерв’ю представника польської компанії «Т4В» Пиотра Нашковски була надія, що пролунає альтернативна точка зору про те, що в Україні, де майже 60 мільйонів абонентів, неможливо побудувати надійну систему MNP дешевше ніж за 77 млн.грн., але це інтерв’ю, записане у присутності інших журналістів та учасників засідання в Антимонопольному комітеті України опинилося за межами сюжету. Оскільки тоді треба було повністю міняти його концепцію, а це, вочевидь, в наміри автора не входило», – наголосив Вадим Гулько.

Він також зазначив, що йому прикро за глядачів програми «Наші гроші», які впевнені в тому, що їм подається об’єктивна і неупереджена інформація, а коли сам безпосередньо стикнешся з цією програмою, то розумієш, що насправді вона однобока і заангажована.

Start typing and press Enter to search