Український державний центр радіочастот розмістив на офіційному порталі публічних фінансів України інформацію щодо усіх укладених в 2015 році договорів вартістю понад 1 млн. грн. на загальну суму понад 134 млн. грн.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

Він також зазначив, що це було зроблено в рамках виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» з метою запобігання корупції та забезпечення прозорого і ефективного використання коштів.

«Ми й надалі продовжуємо не словом, а ділом забезпечувати прозорість та ефективність використання коштів підприємства, а тому одні з перших серед державних підприємств оприлюднили інформацію щодо укладених договорів на офіційному порталі публічних фінансів України – spending.gov.ua. І це не дивлячись на те, що на сьогодні такого обов’язку у нас немає, оскільки необхідні форми та формати даних ще не затверджені Мінфіном, а сайт взагалі працює поки що в тестовому режимі» – повідомив виконавчий директор УДЦР.

Вадим Гулько звернув увагу на те, що на порталі публічних фінансів України оприлюднено 30 договорів УДЦР на загальну суму понад 134 млн. грн., а також нагадав, що в минулому році Український державний центр радіочастот одним з перших підприємств галузі зв’язку приєднався до системи електронних закупівель PROZORRO, а згодом власним наказом перевів усі свої допорогові закупівлі на цю систему.

Слід зазначити, що за період з моменту приєднання УДЦР до системи PROZORRO, з липня 2015 року, було проведено 21 аукціон з очікуваною вартістю близько 671 тис. грн. За результатами торгів укладено 21 договір, фактична вартість яких склала 484 412 грн. Економія коштів становить понад 200 тисяч гривень. Оголошено ще 4 аукціони з очікуваною вартістю 381 500 грн.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search