Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з адміністративних питань держпідприємства Вадим Гулько, коментуючи результати проведеного на підприємстві зовнішнього аудиту.

За його словами, обов’язковим щорічним наглядовим аудитом сертифікованої системи управління якістю, який проводила аудиторська група ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», були охоплені практично усі процеси системи управління якістю.

«Аудитори відзначили, що політика якості, яку задекларувало та впровадило в життя керівництво УДЦР, успішно реалізується й відповідає сучасним вимогам», – наголосив Вадим Гулько.

Позитивно була оцінена робота з удосконалення процесів системи управління якістю, їх автоматизації, проведення значної роботи з підвищення кваліфікації персоналу, забезпечення його сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, створення відповідних умов ефективної праці фахівців підприємства.

За результатами перевірки сертифікованої системи управління якістю УДЦР групою з аудиту зроблено висновок: запроваджена в УДЦР система управління якістю стосовно сертифікованих послуг підприємства відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

Запропоновано підтвердити дію сертифікатів на СУЯ УДЦР в Системі сертифікації УкрСЕПРО (UA 2.002.08703-14 від 19.11.2014) та в Системі ОС ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (UA.С.128-14 від 19.11.2014).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search