Про це повідомив в коментарі прес-службі УДЦР Голова Комітету з конкурсних торгів держпідприємства Вадим Гулько, підбиваючи підсумки торгів, які відбулися в минулому році.

За словами Вадима Гулька, держпідприємство одним з перших підприємств галузі приєдналося до системи електронних закупівель PROZORRO. Переведення тендерів в цифровий простір, на сучасну прозору платформу, залишило у виграші як замовників, так і учасників конкурсу.

«В УДЦР зрозуміли, що сучасні програмні продукти, дають чимало переваг. Це не тільки спрощення та автоматизація рутинних тендерних процедур. Це економія часу, а також зрозумілі відносини з учасниками», – наголосив він.

Вадим Гулько повідомив, що за період з моменту приєднання до системи PROZORRO, з липня по грудень 2015 року, проведено 18 аукціонів з очікуваною вартістю близько 600 тис. грн. За результатами торгів укладено 18 договорів фактична вартість яких склала 422 399 грн. Економія коштів становить майже 200 тисяч гривень.

Він також зауважив, що з метою забезпечення прозорості у проведенні конкурсних торгів найбільш значимі з них транслювалися в он-лайн режимі на сторінці УДЦР в YouTube.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search