Про це повідомив у коментарі прес-службі УДЦР Голова Тендерного комітету, виконавчий директор Вадим Гулько, підбиваючи підсумки торгів, які відбулися в першому півріччі 2018 року.

      Він,  зокрема, відзначив, що основні плюси проведених процедур очевидні як експертам, так і кожному користувачу порталу Prozorro.

      «Переваги електронних закупівель на поверхні. Коли рахуєш, скільки склала економія, то жодних сумнівів в ефективності закупівель через PROZORRO не виникає. Шляхом відкритих торгів та допорогових закупівель ми провели  у першому півріччі поточного року майже 230 процедур, уклали 151 договір на загальну суму майже 203 млн. грн. Зекономлено понад 13 мільйонів», – зазначив Вадим Гулько.

      За словами виконавчого директора, з кожною процедурою закупівель довіра до електронних торгів зростає, і навіть ті компанії, які мали сумніви щодо відкритості та прозорості публічних закупівель, все активніше беруть у них участь. Усі процедури закупівель проводяться відкрито, а вартість яких дорівнює або перевищує 3 млн грн., додатково транслюються в он-лайн режимі на сторінці УДЦР  в YouTube.

      Вадим Гулько відзначив, що в УДЦР задоволені створенням ефективного ІТ- продукту.

    «Приєднавшись у 2015 році до системи Prozorro, загальна сума зекономлених коштів держпідприємства склала майже 50 млн. грн. При цьому, основної економії – понад 44 мільйонів, досягнуто у 2017 році та першій половині поточного року», – наголосив він.

     Також виконавчий директор повідомив, що УДЦР із задоволенням приєднався до пілотного проекту ProZorro.Продажі, як системи з впровадження прозорих схем реалізацій майна, яке з різних причин на підприємстві не використовується. Переваги реалізації майна через нову систему були відчутні з першого аукціону, а тому участь у них – стратегія  державного підприємства.

10 серпня 2018

Start typing and press Enter to search