Про це прес-службі УДЦР заявив Голова Комітету з конкурсних торгів держпідприємства Вадим Гулько, коментуючи підсумки прес-конференції польської компанії «Т4В» стосовно тендера на впровадження послуги MNP в Україні.

Він акцентував увагу на тому, що представника польської компанії, як і Комітет з конкурсних торгів УДЦР, обурили маніпуляції компанії «Ес Ай Центр» з об’єднанням вартості програмного забезпечення послуги MNP та її технічного обслуговування протягом трьох років, чим намагалась отримати значну перевагу (по умовам конкурсу це 25 балів зі 100).

Що стосується висловлювань, що умови українського тендера по впровадженню послуги MNP скопійовані з російського і під конкретну компанію, то Вадим Гулько назвав їх абсурдними.

«Техніко-економічне обґрунтування для конкурсу з впровадження в Україні послуги з перенесення номерів мобільних телефонів при зміні оператора УДЦР не розробляв. Цю роботу виконував спеціалізований інститут «Діпрозв’язок», який залучав до цієї роботи усіх мобільних операторів, а також асоціацію мобільних операторів. І незалежні один від одного оператори навряд чи могли розробити техдокументацію під одного виконавця. А тому звинувачення польської компанії абсолютно абсурдні», - наголосив Вадим Гулько.

Він також зазначив, що основний тягар, у т.ч. і фінансовий, лягає на плечі операторів мобільного зв’язку, а тому якщо вони дали погодження цьому ТЕО та технічним вимогам до системи,  то у мобільних операторів немає зауважень і їх влаштовує ця система.

Вадим Гулько також висловив сподівання, що не дивлячись на психологічний тиск, який створюється учасниками конкурсних торгів, остаточну крапку в цій тривалій історії поставить Антимонопольний комітет України, який підтвердить справедливість та законність рішення Комітету з конкурсних торгів УДЦР.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search