УДЦР став учасником V Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2015 році» у сфері транспорту та зв’язку.

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

Він зазначив, що ще у минулому році УДЦР долучився до участі у Всеукраїнському рейтингу, проте визначення його переможців було перенесено на друге півріччя поточного року у зв’язку із внесенням значних змін до Податкового Кодексу України. Тому як тільки оголосили про прийом заявок для участі у цьому рейтингу ми одразу подали заявку.

«Дотримання підприємством високих стандартів податкової дисципліни йде не тільки на користь державі, але й УДЦР. Це підвищує його репутацію, зміцнює авторитет, робить його серед учасників телекомунікаційного ринку стабільним, надійним і прогнозованим партнером, налаштованим на ведення прозорого і чесного бізнесу», – наголосив Вадим Гулько.

Він також відзначив, що не дивлячись на негативні економічні наслідки для підприємства,  пов’язані з втратою активів його філій у Криму та на Сході країни, у 2015 році УДЦР повністю виконав  всі податкові зобов’язання перед державою, перерахувавши в бюджет 157,3 мільйона гривень. Всього за останні десять років, з 2006 по 2015 рік, загальна сума сплачених УДЦР податків та інших обов’язкових платежів усіх рівнів склала понад 1,7 млрд. грн.

«Переконаний, що сумлінна сплата держпідприємством всіх податків та платежів до державного бюджету України є і обов’язком, і справою честі та проявом патріотизму, що особливо важливо у переломні моменти історії держави, які ми зараз переживаємо», – заявив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

Сьогодні Український державний центр радіочастот є одним з провідних вітчизняних підприємств як в галузі зв’язку, так і в цілому по Україні.  За даними рейтингу одного з відомих економічних інформаційних видань, державне підприємство входить до сотні кращих платників податків, займаючи  97 рядок рейтингу. Постановою Кабінету Міністрів України УДЦР внесено до списку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави.

Як суб’єкт господарювання державного сектору економіки, УДЦР належить до категорії великих платників податків, що підтверджується його включенням до «Реєстру великих платників податків».

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search