Про це в коментарі прес-службі підприємства повідомив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року нам вдалося покращити фінансові показники. Завдяки послідовній роботі у напрямку оптимізації наших бізнес-процесів, економії державних коштів за допомогою Prozorro та підвищенню енергоефективності рентабельність EBITDA склала 35%, що на 1% більше ніж за аналогічний період 2016 року, а план надходження доходів перевиконано на 19,3% або на 20,9 млн. грн. Зазначене свідчить про ефективну роботу держпідприємства і правильно обраний вектор його розвитку», – зазначив Вадим Гулько.

За словами виконавчого директора на зростання доходів підприємства вплинуло продовження активного розвитку мережі 3G мобільними операторами, в результаті чого збільшилась робота щодо проведення радіочастотного моніторингу РЕЗ цифрового стільникового радіозв’язку стандарту ІМТ-2000. Так, у І кварталі було подано 1525 заявок. Найбільшу активність проявив оператор «Vodafon Україна», який подав 917 заявок або майже 60 % від загальної кількості.

Приріст доходів від здійснення моніторингу мереж електрозв’язку становить 17%. Покращенню фінансових показників підприємства сприяли також роботи з оцінки якості радіоелектронних засобів та випробувань різноманітного обладнання радіозв’язку. Все більше іноземних компаній, дізнаючись про високу якість проведення УДЦР таких робіт, звертаються до підприємства, у зв’язку з чим працівникам Центру з сертифікації доводиться працювати і понаднормово.

«Зароблені підприємством кошти будуть, як і раніше, вкладатися у розвиток та оновлення матеріально-технічної бази, адже для забезпечення нашим замовникам «чистого ефіру» необхідно мати найсучасніше обладнання та програмне забезпечення. Яскравий доказ тому нещодавно проведене Євробачення-2017, де фаховий персонал та сучасне обладнання забезпечили надійну, беззавадову роботу радіоелектронних засобів організаторів конкурсу», – наголосив Вадим Гулько.

На підтвердження своїх слів він зазначив, що наприкінці минулого року було закуплено 8 мікроавтобусів RENAULT Master, на базі яких створені новітні мобільні комплекси радіоконтролю «Атлас», які днями надійдуть у філії УДЦР. У 2017 році планується продовження роботи з модернізації матеріально-технічної бази.

Виконавчий директор також повідомив, що завдяки високим фінансовим показникам держпідприємство котрий рік поспіль знаходиться в топовій групі найбільших платників податків.

Тільки за перший квартал поточного року УДЦР перерахував до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів податків, зборів та інших обов’язкових платежів на загальну суму 36,0 млн грн, що на 51,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search