21 квітня 2016 року в Українському державному центрі радіочастот відбулося оголошення результатів повторних конкурсних торгів на закупівлю за предметом «Послуги щодо проектування та розроблення у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розробка та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів») з урахуванням рішення Антимонопольного комітету України.

В коментарі прес-службі УДЦР голова Комітету з конкурсних торгів, виконавчий директор державного підприємства Вадим Гулько зазначив, що після рішення Антимонопольного комітету України від 18 березня ц.р. було отримано абсолютно прогнозований результат.

«Після того як УДЦР виконало рішення Антимонопольного комітету України від 18 березня 2016 року, до повторних конкурсних торгів з придбання послуги на впровадження MNP було допущено компанію-скаржника, яка вказала безкоштовну вартість технічної підтримки системи MNP і за рахунок цього отримала перевагу над іншими учасниками у 25 балів. Власне це і стало вирішальним фактором у визначенні переможця, що видно з підсумкової таблиці», – заявив Вадим Гулько.

2016-04-21-01

Таким чином, новим переможцем повторних конкурсних торгів з впровадження послуги MNP в Україні стала компанія «Ес Ай Центр» із запропонованою ціною 39 млн 582 тис. 989 грн. 69 коп.

При цьому Вадим Гулько наголосив, що позиція УДЦР щодо рішення Антимонопольного комітету України по справі MNP вже була оголошена публічно і з тих пір залишилася незмінною, але заради якнайшвидшого запровадження в Україні послуги МNP державне підприємство виконує його.

Нагадаємо, на початку квітня УДЦР офіційно заявив, що не погоджується з рішенням Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ від 18 березня 2016 року, яка при розгляді скарги компанії «Ес Ай Центр» до УДЦР стосовно результатів торгів із закупівлі послуги MNP зобов’язала державне підприємство «Український державний центр радіочастот» відмінити всі рішення Комітету з конкурсних торгів, прийняті після розкриття пропозицій, чим повернула конкурс на етап повторного оцінювання всіх учасників другого тендеру із закупівлі рішень на впровадження послуги з перенесення номера.

Для забезпечення максимальної прозорості та відкритості, на засідання Комітету з конкурсних торгів щодо закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні були запрошені учасники торгів, представники органів державної влади, операторів мобільного зв’язку, громадськості та ЗМІ. Саме засідання транслювалося на каналі УДЦР в Ютубі – https://www.youtube.com/channel/UCQBM6zrx4vyjGEN4KgvNnpg

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search