Про це сьогодні, 28 жовтня, заявив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько, коментуючи рішення Господарського суду м. Києва за позовом ТОВ «Ес Ай Центр» до УДЦР про визнання укладеним договору між держпідприємством та товариством як переможцем процедури закупівлі послуги з впровадження MNP.

За словами Вадима Гулька, УДЦР рішенням суду в цілому задоволений, адже воно усуває правову колізію, яка тривалий час перешкоджала впровадженню послуги з перенесення мобільних абонентських номерів.

«Нарешті ми отримали документ, що має позитивно вплинути на ситуацію в  якій опинилися УДЦР як замовник послуг та компанія, яка виграла тендер. Суд ухвалив, що договір між сторонами, визнається укладеним. Однак, у тексті договору є низка положень, які, на нашу думку,  потребують уточнення.  Ми вбачаємо за можливе внести необхідні корективи до договору шляхом укладання додаткових угод на етапі його виконання. Після усунення всіх недоречностей будемо прагнути впроваджувати послуги MNP якнайшвидше», – наголосив Вадим Гулько.

Виконавчий директор нагадав, що впровадження послуги з перенесення мобільних абонентських номерів  при зміні оператора,  затягнулося через судові тяганини, у зв’язку з якими закінчився термін укладання договору з переможцем тендеру – компанією «Ес Ай Центр», передбачений Законом України «Про здійснення державних закупівель». Відповідно до Закону договір повинен бути укладеним у 30-денний строк з дати акцепту.  Однак, цей термін закінчився 25 червня.

Слід нагадати, що лише 20 липня 2016 року, майже через місяць після кінцевої дати на укладання договору, Київський апеляційний господарський суд скасував ухвалу Господарського суду м. Києва, якою було заборонено укладати договір з компанією «Ес Ай Центр».

У результаті була створена правова колізія і щоб її розв’язати, компанія «Ес Ай Центр» подала позов до УДЦР з метою дозволити Українському державному центру радіочастот підписати договір на впровадження послуги MNP.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search