Напередодні Дня Родини працівники Українського державного центру радіочастот долучилися до організації благодійного фестивалю #FriendlyFamilyFest, де підтримають понад 100 дітей з обмеженими можливостями.

Днями під час інтерв’ю в програмі «Промінь надії» на радіо «Голос Києва» виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько розповів про допомогу трудового колективу підприємства в організації цього фестивалю.

«Приємно вражає й той факт, що благодійні фонди та громадські організації звертаються до нас не за фінансовою допомогою, а просять сприяти в конкретній благодійній справі: допомогти з солодощами чи іграшками, морозивом для дітей, які позбавлені батьківської любові, а ми, в свою чергу, охоче їм допомагаємо, адже бути волонтером та допомогти тим, хто потребує більше, ніж ми – справа кожного з нас», – зазначив Вадим Гулько.

Спеціально до інклюзивного фестивалю, в якому також будуть брати участь діти з фізичними обмеженнями, фахівці УДЦР готують різноманітні сюрпризи: солодкі подарунки та морозиво, переможцям квесту – пам’ятні призи, а наприкінці – кульковий флешмоб, де всі гості свята запустять в небо понад 100 повітряних куль зеленого кольору, які символізують життя.

Запрошуємо усіх бажаючих на фестиваль в парк імені Тараса Шевченка вже цієї суботи, 8 липня. Початок об 11:00.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search