Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконавчий директор підприємства Вадим Гулько.

«У січні для прихильників послуги MNP одразу дві приємні новини. Спочатку Київський апеляційній господарський суд визнав укладеним між УДЦР та переможцем торгів договір щодо закупівлі послуги MNP, а 19 січня ще й Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні скарги компанії «Діалінк», яка жадала скасувати рішення АМКУ про допуск компанії «Ес Ай Центр» до оцінки пропозицій» і тим самим знову заблокувати цей проект, – зазначив Вадим Гулько

Він також додав, що роботи по впровадженню послуги MNP вже розпочато, а рішення Київського Апеляційного адмінсуду лише додасть впевненості та наснаги учасникам цього проекту, технічна частина якого, а саме Централізована база данних, повинна бути реалізована уже на початку квітня 2017 року.

Довідково: 19 січня 2017 року у Київському апеляційному адміністративному суді відбувся розгляд справи за апеляційною скаргою ТОВ “Діалінк” на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02.09.2016 про визнання протиправним та скасування рішення АМКУ від 18.03.2016 за участю УДЦР та  ТОВ “Ес Ай Центр” у якості третіх осіб. Апеляційну скаргу залишено без задоволення.

Нагадаємо, що 18 березня 2016 року Антимонопольний комітет України своїм рішенням допустив до оцінки пропозицій торгів із закупівлі послуги MNP компанію «Ес Ай Центр», яка й стала переможцем повторних торгів, що майже рік оскаржувала у судових інстанціях компанія «Діалінк».

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search