В Житомирській філії Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” відбулася спільна нарада за участі представників філії УДЦР, Західного управління Державної інспекції зв’язку, УМВС та СБУ в Житомирській області.

 

На нараді було розглянуто питання щодо здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, а також їх запобігання.

 

Статистичні дані з якими ознайомилися учасники наради,  свідчать про те, що багато порушень у галузі зв’язку, пов’язані з порядком реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також їх незаконною експлуатацією.

 

Першочерговим завданням у припиненні порушень, як зазначив начальник Житомирської філії УДЦР Ігор Лисенко, є створення ефективної системи контролю за діяльністю суб’єктів господарювання у регіоні.

 

– Тільки спільними зусиллями можливо провести комплекс заходів, пов’язаних з виявленням порушників законодавства у галузі зв’язку та притягнення їх до відповідальності, – наголосив він. Й додав, що конструктивний характер розмови та конкретні пропозиції дають підстави стверджувати, що окреслений напрям роботи буде результативним.

 

За підсумками наради представники УДЦР, ДІЗ, УМВС, СБУ в Житомирській області підписали протокол про спільні координаційні дії та визначили першочергові заходи для розв’язання існуючих регіональних проблем у галузі зв’язку.

 

Для довідки

 

Засобами технічного радіоконтролю Українського державного центру радіочастот у першому півріччі 2009 року на території України виявлено 5426 незаконно діючих радіоелектронних та випромінюючих пристроїв.

Start typing and press Enter to search