28 червня в м. Женева у штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) заступник директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитро Проценко візьме участь в семінарі-практикумі МСЕ “Боротьба з контрафактною продукцією за допомогою рішень з перевірки на відповідність та функціональну сумісність”, під час якого представить доповідь на тему “Огляд національних ініціатив та рішень з боротьби проти контрафактних мобільних телефонів”.

В якості доповідачів на семінарі-практикумі МСЕ також виступатимуть представники МСЕ, Європейського Союзу, Організації з питань економічного співробітництва та розвитку (OECD), фахівці від національних органів зв’язку Бразилії, Колумбії та Гани, а також представники Форуму виробників мобільного обладнання (MMF) та компаній з Австралії, США й Лівану.

Для довідки: протягом 2013-2016 рр. представники УДЦР брали активну участь в роботі Групи доповідачів з Питання Q8/11 Робочої групи 3/11 Дослідної комісії 11 Сектору стандартизації електрозв’язку МСЕ-Т, яка розробила Технічний звіт МСЕ “Контрафактне обладнання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)”. Майже 34% затвердженого Технічного звіту МСЕ складає текст, наданий Адміністрацією зв’язку України, включно з детальним описом реалізованої в УДЦР узагальненої бази даних кодів ІМЕІ терміналів.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search