Сьогодні, 1 вересня, в Женеві у штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) розпочав роботу міжнародний форум з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15).

В заході бере участь, зокрема, і делегація Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» на чолі з генеральним директором Володимиром Корсуном.

Форум, організований Бюро радіозв’язку МСЕ, має важливе значення в процесі підготовки до ВКР-15. Про це наголосив у своїй вступній промові Генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв’язку п. Хоулінь Чжао.

Як повідомили члени делегації УДЦР, перший день роботи заходу був присвячений загальному огляду стану підготовки до ВКР-15 на рівні МСЕ та Регіональних груп країн (азіатсько-тихоокеанський регіон, арабські, американські, африканські, європейські країни та країни Регіональної співдружності у сфері зв’язку), розгляду питань Глобального стеження за рейсами цивільної авіації та деяких актуальних питань порядку денного ВКР-15, пов’язаних з розподілом частот службам повітряного і морського радіозв’язку та радіолокації.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search