В Запоріжжі відкрито новий офіс філії Українського державного центру радіочастот.

 

В урочистостях, присвячених цій приємній події, взяли участь начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк та заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко.

20101012zp1

На свято колективу прибули й численні гості, серед яких – заступник голови Запорізької ОДА Геннадій Фукс, заступник міського голови м. Запоріжжя Сергій Гладченко, 1-й заступник начальника Управління СБУ у Запорізькій області Сергій Рудий, депутати міської ради, представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, правоохоронних органів, Державної інспекції зв’язку, операторів зв’язку та користувачів РЧР, що здійснюють діяльність на території області.

Вітаючи працівників філії підприємства з цією подією, Павло Слободянюк висловив впевненість в тому, що відтепер значно поліпшаться умови праці співробітників філії, а відтак і виробничі показники та якість виконання завдань, спрямованих на захист інтересів держави.

20101012zp2

З вітальними словами до керівництва та працівників філії звернулися й гості, запрошені на захід.

Від імені колективу філії із словами вдячності за підтримку зусиль філії у будівництві офісу та із запевненням у подальшій ефективній праці виступив голова первинної профспілкової організації Олексій Єгоров.

Перерізали урочисту стрічку начальник УДЦР Павло Слободянюк та заступник голови Запорізької ОДА Геннадій Фукс.

20101012zp3

Після цього гостям запропонували оглянути виставку обладнання для проведення радіомоніторингу та пошуку радіозавад, обладнання для вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж. Крім того, у дворі філії розмістили обладнання регіонального сектору системи мобільного радіомоніторингу УДЦР.

Відкриття нового офісу УДЦР стало черговим важливим кроком на шляху реалізації важливих завдань у сфері зв’язку та підвищення якості послуг, що надаються населенню регіону.

Start typing and press Enter to search