15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-а річниця з дня виведення Радянських військ  з Афганістану. Україна втратила у цій війні 3280 найкращих своїх синів та дочок, близько 4 тисяч стали інвалідами, 72 потрапили в полон чи пропали безвісти.

 

Через горнило збройних конфліктів в Афганістані, Чехословаччині, Югославії, Боснії та Герцеговини пройшло й 16 воїнів – інтернаціоналістів, які нині працюють в Українському державному центрі радіочастот. Серед них – Олександр Бондар, Валерій Казачков, Юрій Мінаков, Іван Папка, Анатолій Проценко, Олег Семич, Віктор Скиба, Володимир Титаренко, Володимир Толочко, Микола Фальченко, Павло Циганков, Віктор Шаповал та Євген Ярошенко. Сьогодні вони мирною працею продовжують служити Батьківщині, власним прикладом демонструють дух бойового братерства та взаємодопомоги.

 

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 20-ї річниці з дня виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану в Українському державному центрі радіочастот відбулася зустріч керівництва підприємства з колишніми воїнами -інтернаціоналістами.

 

Начальник УДЦР Павло Слободянюк висловив учасникам бойових дій щиру вдячність за виявлені під час виконання військового обов’язку  мужність і самовідданість, за внесок у патріотичне виховання молоді й побажав їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у праці в ім’я розквіту нашої незалежної держави.

Start typing and press Enter to search