Зарплатний проект Українського державного центру радіочастот буде переведений на обслуговування до публічного акціонерного товариства «АВАНТ-БАНК».

Головним аргументом для налагодження співпраці є надійність, стабільність установи, якість і швидкість обслуговування та привітний сервіс.

Генеральний директор УДЦР Валентин Резніченко пояснив своє рішення тим, що процес оптимізації фінансової діяльності підприємства потребує нових підходів до роботи з партнерами в системі регулювання фінансових відносин. Банк пропонує підприємству взаємовигідну співпрацю, гарантує стабільну діяльність, надійне партнерство та висококваліфіковане обслуговування в сфері обслуговування зарплатного проекту.

Програма має достатньо переваг, а основною з них — вигідна тарифна політика банку по обслуговуванню рахунків працівників.

Серед інших переваг — розгорнута мережа обслуговування пластикових карток, можливість знімати готівку в будь-якому місці і в будь-який час (мережа з 4000 банкоматів більше ніж у 250 містах України, 600 банкоматів у м. Києві), швидкий та безпечний спосіб оплати товарів та послуг у торгових мережах тощо.

Сьогодні на підприємстві розпочинається робота щодо реалізації зарплатного проекту, у ході якого опрацьовуються умови договорів та тарифи на обслуговування працівників.

Взаємовигідні відносини ПАТ «АВАНТ-БАНК» і Українського державного центру радіочастот на засадах партнерства забезпечать удосконалення фінансової інфраструктури діяльності підприємства і матимуть економічний ефект.

 

Для довідки:

Публічне акціонерне товариство «АВАНТ-БАНК» — універсальний комерційний банк, зареєстрований Національним банком України 03.03.2009 року. Банк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2009 року (свідоцтво № 205 від 22.11.2012 р.). Ліцензія НБУ № 252 від 18.11.2011 р. Стовідсотковим власником статутного фонду АВАНТ-банку є ТОВ «СТАБІЛ ХОЛДИНГ», засноване у свою чергу українськими і іноземними представниками бізнесу. Окрім банківського напряму інтереси акціонерів сконцентровані в різних сферах економіки України — сільському господарстві, торгівлі, енергетиці, будівництві і девелопменті.

Серед стратегічних завдань фінансової установи до кінця 2016 року — збудувати всеукраїнську регіональну мережу, забезпечивши присутність у всіх обласних і регіональних центрах країни. На сьогоднішній день «АВАНТ-БАНК» вже представлений в 21-му регіоні і має 40 відділень, 17 з них — по Києву і Київській області. За 2013 рік кількість клієнтів збільшилася в 2,4 рази, а число депозитних рахунків виросло в шість разів. Відповідно до звіту про фінансовий стан банку за 2 квартал 2014 року:

— сукупні зобов’язання — 2 млрд. 94 млн. 52 тис. грн.

— власний капітал — 323 млн. 646 тис. грн.

— статутний капітал — 320 млн. грн.

Start typing and press Enter to search