Український державний центр радіочастот здійснив промислову експлуатацію „Системи автоматизованого обліку та контролю використання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України”, версії 2.0.

 

Система дозволила автоматизувати  процеси опрацювання заяв операторів телекомунікацій та підготовки висновків УДЦР щодо можливості виділення номерного ресурсу та кодів пунктів сигналізації СКС-7.

 

За словами керівника відділу номерного ресурсу УДЦР Олени Сороки, введення в промислову експлуатацію системи надало можливість фахівцям відділу оперативно та якісно здійснювати облік та аналіз використання виділеного (переоформленого) номерного ресурсу, автоматизоване формування звітів операторів телекомунікацій про стан використання номерного ресурсу, генерацію узагальнюючих звітів та контроль задіяння виділеного номерного ресурсу операторами телекомунікацій у встановлений в дозволах термін.

 

Для довідки:

 

Відділ номерного ресурсу УДЦР був створений у січні 2006 року на виконання рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України “Про покладання на Український державний центр радіочастот обов’язків із підготовки висновків про виділення номерного ресурсу”.

 

Діяльність відділу номерного ресурсу УДЦР ґрунтується на створенні та супроводженні системи автоматизованого обліку та контролю за використанням номерного ресурсу, основним компонентом якої є база даних номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України (ТМЗК), а також на підготовці висновків щодо виділення номерного ресурсу операторам телекомунікацій.

Start typing and press Enter to search