Система GeoМоn, розроблена компанією Integral Systems Europe, інтегрує кілька провідних підсистем, які будуть забезпечувати наведення антени на будь-який супутник, фіксацію радіочастотних сигналів супутників, здійснення геолокації будь-якого передавального устаткування, а також розрахунок ефемериди переміщення супутників.

 

До підсистем GeoМоn також належить й радіочастотне обладнання. Зокрема, супутникове устаткування, яке засноване на технології COTS і призначене для прийому супутникових сигналів.

 

За словами фахівців Українського державного центру радіочастот, впровадження системи GeoMon дозволить операторам супутникового зв’язку, службам контролю і оптимізації виявляти помилки в частотному плануванні, контролювати відповідність параметрів передачі даних будь-яким супутником, оптимізувати параметри мережі, визначати координати несанкціонованих прийомо – передавачів, обліковувати як санкціоновані, так і несанкціоновані підключення.

 

Треба зазначити, що Система контролю передавальних станцій супутникового зв’язку на базі системи GeoМоn була представлена на щорічному конкурсі Асоціації Wireless Ukraine в номінації “Кращі проекти України в сфері безпроводового зв’язку – 2008”

Start typing and press Enter to search