У понеділок, 12 березня, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) на території УДЦР відкрила 6-те засідання Експертної робочої групи з питань використання діапазону частот 700 МГц(SEWG) Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства.

На початку зустрічі директор Департаменту ліцензування НКРЗІ Микола Сокирко, Голова SEWG, начальник департаменту інформаційних технологій та безпеки Федерального мережевого агентства Елмар Зіллес, заступник голови SEWG, провідний експерт з питань управління базами даних, групи з питань частотного планування Департаменту регулювання радіочастот Національної комісії зв’язку Грузії Роман Курдадзе, а також директор з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євген Мирзаков побажали усім учасникам результативної та цікавої роботи, а також – приємного перебування у столиці України для іноземних гостей.

Основна мета заходу – продовжити роботу над спільним планом розподілу частотних прав в УВЧ-діапазоні після імплементації цифрових дивідендів. Також планується обговорити майбутній план роботи SEWG.

Загалом, організація такої зустрічі, а також участь української сторони сприяє реалізації євроінтеграційних прагнень нашої держави, зокрема в частині виконання положень Угоди про асоціацію.

Це допомагає набути досвіду з питань гармонізації використання радіочастотного ресурсу України відповідно до європейських норм і стандартів, а також узгодити питання, пов’язані з міжнародною координацією радіочастот.

Засідання триватиме три дні – до 14 березня включно. Близько тридцяти учасників з різних країн ще й матимуть можливість взяти участь у другій зустрічі Чорноморського форуму з імплементації цифрового дивіденду, яка відбудеться 15-16 березня також на території УДЦР.

 

Довідково:

Нагадаємо, що у ході Х Пленарного засідання у жовтні 2017 року учасники обрали Україну, а отже НКРЗІ, в якості Голови Мережі країн Східного партнерства на 2018 рік.

Мережа об’єднує регуляторні органи електронних комунікацій Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови й України.

Мета – регулярний обмін інформацію та досвідом регулювання сфери електронних комунікацій, наближення національних законодавство до стандартів Європейського союзу (ЄС), впровадження кращої регуляторної практики, моніторингу розвитку ринків телекомунікацій.

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search