Сьогодні голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський представив колективу Українського державного центру радіочастот нового генерального директора підприємства Валентина Резніченка.

2014-08-04-r-01

Виступаючи перед колективом, Олександр Животовський відзначив, що перед фахівцями УДЦР та НКРЗІ поставлено чимало завдань з удосконалення та розвитку вітчизняної телекоміндустрії. Голова НКРЗІ висловив сподівання, що їх реалізувати допоможе новий керівник УДЦР і колектив підприємства.

Новопризначений генеральний директор УДЦР подякував голові НКРЗІ за довіру.

2014-08-04-r-02

Валентин Резніченко наголосив, що комплекс завдань, які стоять перед колективом, досить значний і відповідальний. Серед найголовніших справ – реалізація виконання Указу Президента України «Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій».

– Ніяких революцій не чекайте. Тільки еволюція. В цих питаннях ми будемо працювати плідно, будемо намагатися примножувати здобутки, привносячи щось нове, і, звичайно, використовувати набутий досвід, – підкреслив генеральний директор УДЦР Валентин Резніченко.

Start typing and press Enter to search