В Українському державному центрі радіочастот завершилося 2-е засідання Робочої групи з підготовки до Асамблеї радіозв’язку та Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року.

2012-12-26_01_01

У заході брали участь технічні експерти адміністрацій зв’язку, представники регуляторних органів, науково-дослідних закладів, органів управління користування радіочастотним ресурсом країн-членів Регіональної співдружності у галузі зв’язку (РСЗ) та Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ). До складу Української делегації увійшли представники УДЦР.

2012-12-26_01_02

 

Під час засідання, яке тривало 4 дні, його учасники сформували початкову позицію країн-членів РСЗ з питань порядку денного ВКР-15, визначили завдання на проведення досліджень, а також затвердили розподіл членів Робочої групи, які в подальшому будуть координувати роботи за цим напрямом.

2012-12-26_01_03

Центральне місце, звичайно, відведено обговоренню п.п. 1.1 та 1.2 порядку денного ВКР-15. Зокрема, по першому питанню опрацьовано перелік діапазонів і смуг частот, рекомендованих для використання майбутніми системами рухомого широкосмугового зв’язку 4-го покоління (IMT-Advanced), а також розроблено технічні завдання та умови проведення досліджень, результати яких мають бути представлені у дослідницькі комісії МСЕ навесні 2013 року.

По другому пункту представлені критерії захисту служб, методики проведення розрахунків та розглянуті частотні плани для впровадження системи рухомого широкосмугового зв’язку LTE у смузі частот 694-790 МГц.

За словами заступника начальника управління науково-методичного забезпечення УДЦР Анатолія Тичинського, засідання Робочої групи пройшло на високо організаційному рівні, було конструктивним і плідним.

Start typing and press Enter to search