11 студентів майбутніх фахівців технічних спеціальностей Коледжу зв’язку, НТТУ «КПІ», НАУ завершили переддипломну практику в структурних підрозділах УДЦР.

Для майбутніх спеціалістів галузі зв’язку – це була гарна нагода ознайомитися з науковим та технічним потенціалом провідного підприємства галузі, який виконує важливі завдання з радіочастотного менеджменту.

Під час практики вони цікавилися усіма напрямками діяльності держпідприємства, адже мали унікальну можливість поспілкуватися з фахівцями, побачити процес проведення радіочастотного моніторингу, вимірювань телекомунікаційних мереж операторів, виконання завдань з підготовки висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів тощо.

Як сказав Петро, один зі студентів 4-го курсу Київського коледжу зв’язку, на підприємстві вони мали унікальну можливість побачити в роботі різноманітне спеціальне обладнання, яке на заняттях спостерігають лише на навчальних стендах у вигляді картинок. А тут не лише побачили портативні та мобільні засоби радіоконтролю, а й попрацювали на них, самостійно здійснивши пошук радіозавад.

Хороші знання та навички отримали і студенти НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського та Національного авіаційного університету, які проходили практику в департаменті радіослужби. Вони, зокрема, ознайомилися зі специфікою підрозділу, який проводить аналіз діючих та запланованих присвоєнь радіочастот, здійснює добір радіочастот, розрахунки ЕМС та вирішує інші технічні питання для задоволення потреб користувачів у використанні радіочастотного ресурсу.

За словами начальника відділу мобільного радіочастотного моніторингу Олега Самойленка, наші фахівці-практики доклали чимало зусиль, щоб студенти не тільки покращили теоретичні знання та отримали практичні навички, але й щоб по завершенню навчання свідомо підійшли до вибору майбутньої професії.

«Саме практика є показовим інструментом, який дозволяє визначити готовність чи не готовність обрати цю спеціальність»,  – наголосив він.

Керівництво УДЦР й надалі налаштоване на подальшу співпрацю зі столичними вишами відповідного профілю з метою підготовки кваліфікованих фахівців .

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search