За результатами перевірки, яка тривала протягом останніх 5 місяців, міжнародна аудиторська компанія ПрАТ «КПМГ Аудит» надала безумовно-позитивний висновок щодо МСФЗ фінансової звітності

Днями в Українському державному центрі радіочастот завершено аудит міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) фінансової діяльності, яку проводила авторитетна міжнародна аудиторська компанія зі світовим іменем ПрАТ «КПМГ Аудит».

29 травня 2015 року Компанія затвердила до випуску фінансову звітність, станом на 31 грудня 2014 року та за рік, що закінчується 31 грудня 2014 року, підготовлену згідно вимог Міжнародного стандарту фінансової звітності МСФЗ 1 «Перше застосування МСФЗ». Дана фінансова звітність включає в себе також початковий звіт про фінансовий стан на 1 січня 2014 року.

За результатами перевірки, яка тривала протягом останніх 5 місяців, аудиторська компанія ПрАТ «КПМГ Аудит» надала безумовно-позитивний висновок щодо МСФЗ фінансової звітності, затвердженої 29 травня 2015 року.

Слід зазначити, що 4 червня 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про деякі питання проведення аудиту суб’єктів господарювання державного сектору економіки».

Як наголосив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич: «Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк акцентував увагу керівників найбільших державних компаній на необхідності проведення якісного і незалежного аудиту із залученням найкращих аудиторських фірм, що і було реалізовано під час перевірки нашого державного підприємства».

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search