Керівництво та профспілковий комітет Українського державного центру радіочастот напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні провели зустріч з ветеранами праці підприємства, яка відбулася в конференц-залі УДЦР.

Звертаючись до присутніх генеральний директор підприємства Володимир Корсун від себе особисто та від всього колективу щиро привітав ветеранів зі святом, а також висловив слова вдячності всім, хто писав історію УДЦР, хто в різні роки самовіддано виконував визначені завдання і нарощував виробничі показники.

– Завдяки вашій багаторічній натхненній праці, сказав Володимир Корсун, – підприємство продовжує розвиватися і сьогодні є визнаним флагманом галузі зв’язку.

З вітальним словом до присутніх також звернулася Любов Пінчук – голова Об’єднаної профспілкової організації. Вона зазначила, що керівництво підприємства разом з профспілкою і надалі будуть ставитися до ветеранів з почуттям великої поваги, проявлятимуть турботу про них та приділятимуть увагу їхнім життєвим проблемам.

На підтвердження цих слів, генеральний директор УДЦР Володимир Корсун сказав, що не дивлячись на розпорядок дня керівника, яким передбачено здійснювати особистий прийом громадян у відповідні дні та години, він готовий зустрічатися для вирішення проблем ветеранів підприємства в зручний для обох сторін час.

– Двері робочого кабінету керівника відкриті для всіх, – наголосив Володимир Корсун.

Ветерани подякували керівництву УДЦР за організацію зустрічі, висловили вдячність за увагу до літніх людей. Також попросили передати всім працівникам, що цінують професіоналізм нинішньої молоді.

Від щирого серця побажали колективу подальших успіхів в реалізації виробничих та життєвих планів.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

2015-05-07-01

 

Start typing and press Enter to search