Щороку, 15 лютого, в Українському державному центрі радіочастот вшановують тих, хто пройшов через пекло найтрагічніших локальних воєн сучасності.

 

Війна в Афганістані, бойові дії в „гарячих” точках на території понад двадцяти шести держав трагедією увійшли в життя багатьох українців, болем відгукнулися в серцях учасників тих жорстоких подій, в душах їх рідних і близьких.

 

Тільки в Афганістані з 1979 до 1989 року більше 160 тисяч українців пройшли через її горнило, 3 тисячі 360 наших співвітчизників не повернулися з тієї війни, з них майже 60 — вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили у полон. Отримали поранення більш ніж 8 тисяч українців, 4 тисячі 687 з них повернулися до рідних домівок інвалідами.

 

— Ми сьогодні переживаємо втрату бойових друзів і вшановуємо тих, кому доводилося заглядати смерті в обличчя, ризикувати власним життям, проявляти мужність, відвагу, героїзм та твердість духу, — сказав присутнім заступник начальника УДЦР Вадим Ковальський. Ваш бойовий досвід, загартованість, висока відповідальність дозволяють вам і сьогодні бути взірцем відданості державі.

2012-02-15-01

Керівництво УДЦР, всі працівники пишаються учасниками бойових дій — Олександром Бондарем, Валерієм Казачковим, Вадимом Ковальським, Юрієм Мінаковим, Іваном Папкою, Андрієм Пиріжком, Олексієм Полімашевим, Анатолієм Проценком, Олегом Семичем, Віктором Скибою, Володимиром Титаренком, Миколою Фальченком, Павлом Циганковим, Віктором Шаповалом, Євгеном Ярошенком і висловлюють їм вдячність за патріотизм, мужність та самовіддану працю в ім’я Батьківщини.

2012-02-15-02

Від імені адміністрації підприємства Вадим Ковальський побажав учасникам бойових дій міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя.

Start typing and press Enter to search