15 лютого український народ вшановував відвагу та героїзм учасників бойових дій на території інших держав. Вшановував чоловіків, які в екстремальній обстановці, коли, як кажуть, доводилось заглядати смерті в обличчя, ризикувати власним життям, виявляли мужність, відвагу та героїзм.

 

Війна в Афганістані, бойові дії в “гарячих” точках на території понад двадцяти п’яти держав трагедією увійшли в життя багатьох українців, болем відгукнулися в серцях учасників тих жорстких подій, в душах їх рідних і близьких. Тільки в Афганістані поклали своє життя 3360 українців. Через пекло найтрагічнішої із локальних воєн сучасності пройшло понад 160 тисяч наших співвітчизників.

 

Щороку цього дня в Українському державному центрі радіочастот вшановують тих, хто пережив цю трагедію, хто й досі переживає втрату бойових друзів та понад усе цінує бойове товариство та людську гідність.

 

Керівництво УДЦР, всі працівники підприємства пишаються учасниками бойових дій – Олександром Бондарем, Валерієм Казачковим, Вадимом Ковальським, Володимиром Кропивним, Юрієм Мінаковим, Іваном Папкою, Андрієм Пиріжком, Олексієм Полімашевим, Анатолієм Проценком, Олегом Семічем, Віктором Скибою, Володимиром Титаренком, Володимиром Толочком, Миколою Кальченком, Павлом Циганковим, Віктором Шаповаловим, Євгеном Ярошенком і висловлюють їм вдячність за патріотизм, мужність та самовіддану працю в ім’я Батьківщини. На зустрічі з учасниками бойових дій, яку організувала адміністрація УДЦР, всім їм побажали родинного благополуччя, міцного здоров’я і нових звершень у житті.

Start typing and press Enter to search