В Українському державному центрі радіочастот проведено виставку – конкурс народної творчості співробітників підприємства, його регіональних філій та членів родин працівників УДЦР.

 

В експозиції було представлено понад 150 експонатів від 41 аматора. Відвідувачі виставки оглянули доробки з живопису, мистецькі вироби, вишиванки, різьблення, декоративний розпис, художні фото тощо.

 

Після цього працівники підприємства висловили власні симпатії до того чи іншого твору у спеціальних картках. За кількістю набраних голосів у номінації Декоративно-прикладне мистецтво перемогла Оксана Андрієвська (Український державний центр радіочастот). Друге і третє місця посіли Тетяна Весна (Дніпропетровська філія) та Тетяна Кардаш (УДЦР).

 

В образотворчому мистецтві кращою визнано роботу Олександра Ступака (УДЦР). Друге і третє місця посіли Дмитро Кальнішевський та Микола Почерняєв (УДЦР).

 

У номінації „Фотомистецтво” перше місце присуджено Олені Лисенко-Дворак (Житомирська філія). Друге – Юлії Єрьоменко (Луганська філія), третє – Євгену Акулову та  Ігорю Єлізаренко (Харківська філія).

 

Найбільш професійною в номінації „Авторська поезія та проза” визнано роботу Наталії Гончарук (Житомирська філія). Відзначено також Марію Лисенко (Дніпропетровська філія) та Ларису Міхай (Рівненська філія).

 

Наймолодшими учасниками в декоративно-прикладному мистецтві, яким також приготували заохочувальні призи, визнано семирічну Ірину і дев’ятирічну Анастасію Цвик з  Львівської філії та Марію Булавіну (8 років, УДЦР).

 

За роботи в номінації „Образотворче мистецтво” заохочено Анастасію Титаренко (10 років) з Харківської філії та Ілону Паньків (15 років, Тернопільська філія).

 

В номінації „Авторська поезія та проза” були відмічені Марія Шаповал (10 років, УДЦР), Давід Луцкевич (11 років, Львівська філія) та Марія Шпичак (13 років, Рівненська філія).

Start typing and press Enter to search