В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада, на якій підбито підсумки діяльності УДЦР за 3 квартал та 9 місяців 2009 року.

 

У нараді взяли участь начальник УДЦР, заступники начальника, керівники структурних підрозділів та начальники філій підприємства.

2009-10-23_www.ucrf.gov.ua_01

Про підсумки виробничої та фінансово-економічної діяльності, а також завдання на найближчу перспективу доповів начальник УДЦР Павло Слободянюк. Керівник підприємства дав принципову оцінку роботі кожного структурного підрозділу та філій підприємства, зупинився на основних проблемах та визначив шляхи покращення виробничих показників у 4 кварталі 2009 року.

 

Більш ретельно проаналізували досягнуте заступники начальника УДЦР.

 

Про виконання завдань з радіочастотного моніторингу та взаємодію філій УДЦР з регіональними підрозділами Державної інспекції зв’язку в питаннях усунення порушень використання радіочастотного ресурсу розповів заступник начальника УДЦР з радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко.

 

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко зупинився на комплексі питань, пов’язаних з впровадженням Інформаційної системи обліку мобільних телефонів та деяких аспектах переходу філій УДЦР на нову штатну структуру.

 

На діяльності УДЦР та філій підприємства з організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж, а також основних напрямках розвитку зосередив увагу присутніх заступник начальника УДЦР з ІТ технологій Андрій Кудрицький.

 

Із станом фінансово-господарської діяльності УДЦР ознайомила головний бухгалтер підприємства Олена Красносільська.

 

За підсумками виробничої та фінансово-економічної діяльності філій підприємства у 3 кварталі 2009 року начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк визначив кращих.

 

Найвищих показників за категоріями досягли Донецька, Кіровоградська та Закарпатська філії УДЦР.

 

Другі місця посіли колективи Одеської, Черкаської та Тернопільської філій.

 

На третій сходинці – колективи Дніпропетровської, Херсонської та Івано-Франківської філій.

2009-10-23_www.ucrf.gov.ua_02

Начальник УДЦР подякував керівникам філій та їх колективам за самовіддану працю та висловив впевненість у тому, що персонал підприємства завершить 2009 рік з високими виробничими показниками.

Start typing and press Enter to search