На нараді, в якій взяли участь заступники начальника УДЦР, керівники філій підприємства та начальники структурних підрозділів, підбито підсумки виробничої діяльності  регіональних філій у 2009 році.

 

Начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк в доповіді всебічно проаналізував стан справ на підприємстві і в філіях, визначив проблеми та шляхи їх розв’язання, окреслив завдання на 2010 рік.

 

За словами керівника, не дивлячись на кризові явища в економічній сфері, підприємство продовжує нарощувати виробничі показники, динамічно розвивається. Свідченням цього є успішне виконання фінансового та господарського плану.

2009-fil-sum-01

За напрямами діяльності виступили заступники начальника Українського державного центру радіочастот.

 

Заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко проаналізував результати діяльності філій з питань радіочастотного моніторингу, боротьби з незаконно діючими пристроями та взаємодії з регіональними підрозділами ДІЗ.

 

Заступник начальника УДЦР із загальних питань Вадим Ковальський прозвітував про виконання плану державних закупівель та визначив  напрями щодо розвитку філій у 2010-2011 роках.

 

На актуальних питаннях фінансово-господарської діяльності підприємства зупинилася головний бухгалтер УДЦР Олена Красносільська.

 

Заступник начальника УДЦР з питань ІТ- технологій Андрій Кудрицький  поінформував учасників наради про  результати діяльності УДЦР та філій з питань організації та проведення вимірювань параметрів  телекомунікаційних мереж.

 

2009-fil-sum-02

Про стан регулювання процедур ввезення та реалізації РЕЗ та ВП доповів заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко.

 

В нараді взяв участь та виступив з промовою член НКРЗ Микола Ткаченко.

 

Підбиваючи підсумки наради, Павло Слободянюк подякував всім за плідну роботу та наголосив на необхідності шукати резерви для нарощування показників.

2009-fil-sum-03

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності, як відзначалося, кращих показників досягли Закарпатська, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська та Івано-Франківська філії.

Start typing and press Enter to search