Вчора, 6 листопада, в Українському державному центрі радіочастот відкрилося 38-е засідання Проектної групи FM PT22 з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства Європейської конференції адміністрацій зв’язку та пошти (СЕПТ).

На захід прибули 55 делегатів з 26 країн Європи.

На засіданні, яке відкрив Голова FM PT22 п. Ральф Траутманн, з вітальною промовою виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

2012-11-06_01

— Мені приємно відзначити, — сказав, зокрема, він, — що наші фахівці беруть активну участь у роботі таких поважних міжнародних організацій. Атмосфера взаєморозуміння та конструктивного діалогу, яка завжди панує на засіданнях цієї проектної групи, сприяє якісному розгляду питань порядку денного. Сподіваюсь, що вона буде такою і цього разу. Адже тут зібралися дійсно компетентні спеціалісти, яких об’єднує одна справа.

Павло Слободянюк також відзначив, що добре знає настрої учасників цього заходу, їх зацікавленість в обговоренні питань радіомоніторингу новітніх радіотехнологій, зокрема LTE, і цифрового телебачення стандартів DVB-T та DVB-T2. І ми, підкреслив він, готові до плідної розмови.

Протягом 38-го засідання Проектної групи FM PT 22 передбачається обговорити проекти Звіту ЕСС щодо частотного менеджменту під час проведення важливих подій, Звіту ЕСС щодо вимірювання маски сигналів, Рекомендації ЕСС щодо вимірювання параметрів радіовипромінювання, а також розглянути практичні питання, що стосуються автоматичного збирання даних за результатами проведення радіомоніторингу у ВЧ діапазоні.

УДЦР в ході засідання планує поділитися досвідом в організації функціонування системи радіомоніторингу, зокрема під час Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, продемонструвати сучасні засоби радіоконтролю. Учасників заходу ознайомлять з діяльністю Центрального пункту управління та Центру сертифікації УДЦР.

Засідання Проектної групи FM PT22 триватиме до 9 листопада.

2012-11-06_02

Для довідки

Проектна група FM PT 22 з питань радіочастотного моніторингу входить до складу Робочої групи СЕПТ з питань управління спектром WG FM, яка, у свою чергу, є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ.

Завданнями цієї Проектної групи є проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіотехнологіями, розробка відповідних рекомендацій ЕСС, обмін інформацією з організації підготовки персоналу служб радіомоніторингу, адміністративних і технічних процедур проведення радіомоніторингу, розробка типових угод щодо діяльності служби радіомоніторингу у прикордонній зоні, а також спільних скоординованих процедур та методик вимірювань при здійсненні технічного радіоконтролю параметрів радіовипромінювань.

Start typing and press Enter to search