Сьогодні в Українському державному центрі радіочастот відзначили традиційне православне свято Водохреща. Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня.

Під час богослужіння благочинний протоієрей ХРАМУ СВЯТИХ 12 АПОСТОЛІВ отець Василій провів обряд освячення води, а також освятив усіх присутніх.

«Вірую, що в свято Водохреща ви наповнилися життєдайною енергією, а хрещенська вода подарує вам здоров‘я й наснагу та захистить від лиха», – зазначив отець Василій, звертаючись до працівників УДЦР.

Продовження хрещенського дійства відбулося і біля водойми, у якій заздалегідь була вирубана ополонка, у вигляді хреста.

Священнослужитель освятив воду  і благословив всіх охочих, які забажали пройти обряд «очищення» у крижаній воді. Найсміливіші занурилися в ополонці щоби очиститись духовно та зцілитись фізично.

Слід відзначити, що під час хрещенського дійства в УДЦР, завжди панувала особлива атмосфера свята та піднесеного настрою. Після освячення, і особливо «очищення», працівники підприємства відчули великий приплив енергії та духовних сил.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search