19 травня в УДЦР відбулася зустріч представників болгарської телекомунікаційної кампанії Vivacom та українського оператора Інтертелеком. Організатором цієї зустрічі виступив Український державний центр радіочастот.

Під час зустрічі сторони оговорили питання зменшення впливу сезонних завад від базових станцій, які виникають у літній період у Причорноморському регіоні.

Сторони домовились про підготовку відповідного Меморандуму, який передбачатиме конкретні дії кожної із сторін, які на паритетних засадах будуть вживати необхідні заходи для зменшення впливу сезонних завад.

Український державний центр радіочастот за необхідності може залучатися до супроводження дотримання положень Меморандуму обома операторами після його підписання.

Болгарські колеги також відвідали Центр сертифікації УДЦР, ознайомилися із матеріально-технічною базою випробувальних лабораторій, які дають можливість проводити в Україні комплексні випробування технічних засобів різного призначення на рівні кращих європейських випробувальних центрів. Також болгарській стороні продемонстрували роботу мобільної станції радіоконтролю MMS-01UA.

Користуючись нагодою, що зустріч проходила в День вишиванки, Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун передав через представників болгарської сторони українську вишиванку – Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Болгарія в Україні Красіміру Неделчев Мінчеву.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search