В Українському державному центрі радіочастот пройшла презентація нових технічних рішень компанії ROHDE&SCHWARZ в сфері радіочастотного моніторингу радіоелектронних засобів стільникового зв’язку всіх радіотехнологій, що застосовуються в Україні.

Представники ROHDE&SCHWARZ надали фахівцям структурних підрозділів інформацію щодо напрямків діяльності компанії та про новітні розробки в сфері радіочастотного моніторингу, зокрема, скануючі вимірювальні приймачі реального часу GSM/CDMA/UMTS/LTE мереж серії TSME та TSMА розробки 2014-2015 років (удосконалені аналоги наявних в УДЦР скануючих приймачів серії TSMС, TSML, TSMQ, TSMW 2009-2012 років), а також програмне забезпечення для управління ними.

Слід зазначити, що основною відмінністю скануючих приймачів від аналогів попередніх поколінь є можливість виконання функцій виявлення, ідентифікації та технічного аналізу випромінювань РЕЗ цифрового стільникового зв’язку в одному модулі у режимі близькому до режиму реального часу, що значно підвищує ефективність радіоконтролю та зменшує помилки при обробці результатів.

Представники ROHDE&SCHWARZ поінформували присутніх щодо розробок програмного забезпечення для стаціонарних центрів/пунктів радіочастотного моніторингу ARGUS версій 6.0/6.1., а також продемонстрували роботу мережевого сканера TSMА з програмним забезпеченням NESTOR 1.3 та ROMESV 4.83.

Презентація обладнання ROHDE&SCHWARZ викликала  у фахівців УДЦР значний інтерес, адже технічні рішення компанії, які були впроваджені в УДЦР раніше, показали їх високу ефективність.

За словами заступника директора департаменту РЧМ Георгія Кеніга, отримана інформація буде ретельно проаналізована в  структурних підрозділах і використана для розробки пропозицій щодо удосконалення системи технічного радіоконтролю УДЦР.

Він також повідомив, що ефективність функціонування обладнання, яке виробляє компанія, перевірена багатьма масштабними заходами, серед яких ЄВРО-2012.

«Протягом найближчих двох тижнів УДЦР отримає у дослідну експлуатацію презентоване обладнання для більш детального вивчення його можливостей», – додав Георгій Кеніг.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search