Створення  ефективної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації є одним із головних  напрямків роботи відділу кадрів Українського державного центру радіочастот.

 

Реалізовуючи програму з підвищення кваліфікації працівників в УДЦР відбулася нарада – семінар з фахівцями, відповідальними за кадрову роботу.

2012-11-28-01

Перед учасниками наради виступив заступник начальника Українського державного центра радіочастот з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко. Він, зокрема, відзначив, що професія кадровика потребує всебічної підготовки. Такий працівник мусить добре знати трудове законодавство, володіти всіма необхідними інструментами в доборі кадрів, вести документацію та мати відповідні навички з управління персоналом.

– Сподіваюсь, що під час наради-семінару ви отримаєте додаткові знання, які дозволять вам підвищити свою професійну майстерність, – сказав Володимир Кіріченко.

2012-11-28-02

На нараді з доповіддю про стан кадрової роботи виступила начальник відділу кадрів Галина Голованова. Вона об’єктивно проаналізувала роботу колег з філій, зупинилась на недоліках та шляхах їх усунення, окреслила перспективи поліпшення кадрової роботи.

Протягом дводенної наради з фахівцями були розглянуті питання щодо порядку проведення атестацій, особливості ведення обліку персоналу,  особових справ та трудових книжок, оформлення пенсій, застосування законодавства про відпустки. Учасники наради були також ознайомлені з питаннями, що пов’язані з кадровим діловодством, особливостями документообігу, навчанням та підвищенням кваліфікації, стимулювання роботи персоналу тощо.

2012-11-28-03

Також працівники, які були залучені до наради, пройшли комп’ютерне тестування для визначення теоретично – практичного рівня знань.

 

Start typing and press Enter to search