В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада, на якій були присутні директори за напрямками діяльності, директори департаментів, керівники структурних підрозділів, начальники філій та обласних відділів підприємства.

З перших слів доповіді, з якою виступив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун, був заданий тон відвертої та предметної розмови з усього комплексу питань, пов’язаних з виробничою діяльністю філій.

2015-04-14-01

Керівник підприємства зазначив, що прийняття низки управлінських рішень з оптимізації підприємства дозволили скоротити адміністративний апарат, при цьому централізувати управління філіями, зберегти потужний інженерний склад, підвищити зарплатню працівників. Він подякував керівникам регіональних філій і відділів, які змогли організувати та забезпечити проведення такої важливої зміни.

За словами генерального директора, проведена робота з реорганізації знайшла підтримку і позитивні відгуки в Кабінеті Міністрів України, адже на підприємстві реалізовані ті ініціативи Уряду, які лише заплановані до впровадження.

2015-04-14-04

– Однак, – наголосив він, – оптимізація на цьому не закінчена. – Необхідно вдосконалити бізнес-процеси, спростити процедури з оформлення дозвільних документів, максимально автоматизувати всі процеси діяльності.

Володимир Корсун акцентував увагу присутніх на значущості питань здійснення радіочастотного моніторингу в прикордонних районах, які є сьогодні актуальними з огляду на необхідність здійснення захисту інформаційного простору, впровадження нових технологій та міжнародні зобов’язання України.

2015-04-14-05

Детально зупинився на стані справ щодо виконання планових робіт з технічного радіоконтролю. Окремо охарактеризував роботу керівників Західної філії та Житомирського відділу у зв’язку з виявленими недоліками у роботі.

Керівник підприємства принципово та критично проаналізував й інші напрямки поточної діяльності філій.

Головним питанням роботи філій були присвячені виступи інших доповідачів.

Так, директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Вікторія Трощенко детально охарактеризувала стан роботи філій щодо організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж.

2015-04-14-02

На актуальних питаннях фінансово-господарської діяльності підприємства зупинилася директор Департаменту бухгалтерської роботи Олена Юр’єва.

Директор Департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ Вячеслав Гоненко проаналізував результати діяльності філій з питань радіочастотного моніторингу, боротьби з незаконно діючими пристроями.

Про стан роботи у сфері радіочастотних присвоєнь доповів начальник ВМА Департаменту радіослужби Юрій Сапальов.

Директор Департаменту юридичного забезпечення Геннадій Приндюк звернув увагу керівників філій на практику укладання договорів з операторами з урахуванням чинного законодавства.

Не залишилися поза увагою учасників і питання щодо запобігання корупційним діянням та зловживанням, особливостей тендерних закупівель у 2015 році, а також господарської діяльності філій та ефективного використання транспортних засобів.

2015-04-14-03

В ході наради виступив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич, який наголосив, що делегування багатьох повноважень на місця покладає на керівників й високу відповідальність. Він висловив сподівання, що сьогоднішня принципова розмова дозволить керівникам змістити акценти в роботі бік виконання найважливіших стратегічних завдань. Також він закликав до зниження витрат філій та контролю за ними.

Завершуючи нараду генеральний директор УДЦР Володимир Корсун сказав, що чекає від керівників ефективної роботи, яка буде сприяти подальшому розвитку підприємства.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search